Beyonce u ofroi ndjekësve të saj në Instagram një mori fotografish të mrekullueshme nga ajo dhe burri i saj Jay-Z në Venecia, Itali. Duke mbajtur veshur një fustan blu dhe të bardhë, këngëtarja 40-vjeçare pozoi me këmbët e tonifikuara të kryqëzuara ndërsa ishte ulur pranë partnerit të saj në një nga taksitë e ujit me famë botërore.

Luxe life: Beyonce treated her Instagram followers to a slew of never-before-seen snapshots from her and husband Jay-Z's luxurious stay in Venice, Italy

Fustani i mrekullueshëm kishte një çarje në njërën këmbë, si dhe një model që nxirrte në pah dekoltenë e saj. Flokët e Beyonce u stiluan në një model gjysmë lart e gjysmë poshtë dhe ajo kishte një palë vathë të artë në veshët e saj. Sa i përket grimit, këngëtarja kishte një ngjyrë të ndritshme dhe tërhoqi vëmendjen. Ajo mbante një palë sandale të bardha të ndritshme dhe dy byzylykë me shkëlqim në secilin nga kyçet e dorës.

Power couple: Modeling a flowing blue and white patterned dress, the 40-year-old singer posed with her toned legs crossed while sitting beside her longtime partner on a water taxi

Jay-Z dukej bukur me një kostum të zi. Reperi 51-vjeçar kishte xhaketën e tij të zbërthyer. Para se të hipte në varkën luksoze, Beyonce e ktheu suitën e saj të mrekullueshme të hotelit në një studio fotografike. Beyonce uli syzet e saj të diellit për një fotografi, para se t’i kthente në vend dhe të rrotullonte fustanin e saj për kamerën.

Strike a pose: For several Instagram shots, Beyonce gazed seductively at the camera with her body expertly posed

Këngëtarja e “Single Ladies” mbante një maskë për fytyrën që përputhej me fustanin e saj mbresëlënës. Ajo pozoi mbi një qilim të kuq të ndritshëm që të çonte direkt në varkë.

Safety first: While waiting on the dock for her and her husband's yacht, the Single Ladies songstress wore a face mask that matched her striking dress

Leave a Reply